Translate

Tuesday, 7 February 2017

Kambo medicinaKambo medicína, kterou aplikujeme v našem centru Oni Shobo, se používá již tisíce let jako tradiční léčebná metoda indiánů Amazonie. Získává se z žáby Phyllomedusa bicolor, která žije v blízkosti Aguajalů (palmy plodící aguaje), velice šetrným způsobem a s respektem k jejímu duchovi, následně je navrácena do přírody.

Kambo je jedním z nejsilnějších přírodních antibiotik na světě a jeden z nejsilnějších způsobů jak trvale zlepšit imunitní systém těla! Posiluje imunitní systém, čistí krev pomáhá při úzkosti a depresi. Mezi pozorovanými efekty je i výrazný nárůst fyzické výkonnosti a vytrvalosti. Je to velmi dobrý způsob jak detoxikovat i omladit tělo.

Velmi dobré výsledky jsou v léčbě snížené imunity, bolesti a záněty různého charakteru, únava, rakovina, astma, alergie, vředy, diabetes, zácpa, autoimunitní onemocnění, artritida, problémy s krevní cirkulací, neplodnost obou pohlaví, vysoký cholesterol, stress, deprese, poruchy menstruace.

Odstraňuje špatné energie z aury lidí a díky tomu pomáhá překonávat starosti snadněji a s větší lehkostí, čistí mysl dává jí jasnost a tak pomáhá lépe vnímat přítomnost. Harmonizuje tak tělo na všech úrovních.

Při aplikaci je nezbytné přijímat velke množství vody, která aktivuje léčebný účinek. Aplikace se provádí do místa, kde byla předem narušena kůže nahřátým kouskem tenké liány “soga de tamishi”. Efekt trvá cca 5 – 10 minut, v průběhu se hojně zvrací.

V současné době se o tento lék zajímá také farmaceutický průmysl a jeho zájem stále roste. V tomto případě však vždy bude chybět duchovní aspekt a respekt k této žábě a použití jejího jedu.


Kontraindikace:

- závažná onemocnění kardiovaskulárního systému

- aneurisma, mozková hemoragie

- těžké poruchy ledvin

- těhotné a kojící ženy

- vážné mentální problémy

- menstruace první dny silného krvácení

- chemoterapie nebo ozařování méně než 4 týdny

- post-operační stav

- děti do jednoho roku a lidé v pokročilém věku (nad 65 let)
1 comment:

  1. Every week-end I used to pay a fast visit this site, because I’d like enjoyment, because this web site conations certainly fussy material.
    asheville nc kambo

    ReplyDelete